سوالات متدوال

آیا موجودی و قیمت محصولات مانیلو به روز هستند؟

تمامی محصولات سایت مانیلو دارای موجودی و قیمت به روز شده و درست هستند. همچنین شما می توانید جهت حصول اطمینان از موجودی با شماره های 02177616879  و 09914408975 تماس بگیرید

 

امکان مراجعه حضوری مشتریان برای خرید وجود دارد؟

خیر. از آن جایی که مانیلو یک فروشگاه اینترنتی می باشد، مشتریان عزیز می بایست سفارش خود را فقط به صورت اینترنتی ثبت کنند. از این رو تلاش ما بر این بوده تا هنگام قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات واضح ترین و کامل ترین اطلاعات ممکن را در اختیار قرار دهیم.

 

برای تغییر یا انصراف از سفارش چه باید کرد؟

در درجه اول هنگام خرید دقت بفرمایید تا دقیقا محصولی که می خواهید خریداری کنید و از قصد خرید اطمینان حاصل کنید تا نیاز به تغییر یا کنسلی نباشد.

همچنین می توانید برای بازگردانی سفارش ، رویه های بازگردانی را مطالعه نمایید.

 

چطور از زمان موجود شدن کالاهای ناموجود مطلع شوم؟

در سایت مانیلو روی کالا های ناموجود، برچسب “موجود شد به من اطلاع بده” مشاهده می کنید. با کلیک بر روی محصول و انتخاب گزینه ” موجود شد به من اطلاع بده” به محض موجود شدن کالای مورد نظر، به شماره همراه شما اطلاع رسانی می شود.

 

آیا محصولات قرار داده شده در سایت مانیلو اصل و مطمئن هستند؟

بله. مجموعه مانیلو همواره محصولات خود را از وارد کننده ها و پخش کننده های معتبر تهیه می کند و می توانید از اصل بودن محصولات اطمینان داشته باشید. محصولات ارائه شده در سایت مانیلو دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

 

شرایط همکاری با فروشگاه چگونه است؟

چنانچه شما تولید کننده و یا توزیع کننده محصولاتی هستید که مناسب ارائه در سایت مانیلو  می باشد، می توانید جهت همکاری با شماره 02177616879 قسمت بازرگانی، تماس بگیرید.