خانه » جستجو

راهنمای خرید شامپو نوزاد : معرفی + بررسی

راهنمای خرید شامپو نوزاد

راهنمای خرید شامپو نوزاد : معرفی + بررسی

مطالعات بالینی نشان داده بهترین شامپوی نوزاد، شامپویی است که موها را تمیز و براق کند و علاوه بر رایحه و بوی ملایم، فاقد مواد شیمیایی نیز باشد. مواد و عصاره‌های گیاهی برای نوزادان و کودکان مضر نیستند. علاوه‌ بر آن مانع از ایجاد تحریک و حساسیت پوست و مو نوزاد می‌شوند. قطعاً شامپوی مخصوص بچه که حاوی مواد گیاهی و ارگانیک است، قیمت نسبتاً بالاتری نسبت به دیگر شامپوها دارد ولی سلامتی نوزاد اهمیت بالایی دارد. پس نگران نباشید و کمی سر کیسه را شل کنید.

0
راهنمای خرید تشک آنتی رفلاکس و ضد خفگی نوزاد

مزیت + معرفی بهترین تشک های آنتی رفلکس و ضدخفگی نوزاد

راهنمای خرید تشک آنتی رفلاکس و ضد خفگی نوزاد

تشک ضد خفگی، تشکی است که کمی شیب دارد و در دو طرف آن بالشتک‌هایی قرار گرفته تا حرکت نوزاد را هنگام خواب محدود کند. این تشک‌ها با شیب ملایمی طراحی شده‌اند تا رفلاکس معده را کنترل کنند و میزان سلامتی نوزاد را به حداکثر برسانند. با انتخاب تشک مناسب می‌توانید امنیت و آرامش را برای نوزادتان فراهم کنید.

0
راهنمای خرید لیوان آبمیوه خوری نی دار و ضدچکه نوزاد و کودک

لیوان آبمیوه خوری نی دار بهترین پیشنهاد تابستانی

راهنمای خرید لیوان آبمیوه خوری نی دار و ضدچکه نوزاد و کودک

انتخاب بهترین لیوان آبمیوه خوری با توجه‌ به سن نوزاد و کودک از اهمیت زیادی برخوردار است. چنانچه کودک‌تان هنوز در سنین پایین است و قصد تهیه لیوان آبمیوه ­خوری دسته‌دار را دارید نوع دودسته آن را انتخاب کنید تا گرفتن آن برای کودک راحت­‌تر باشد. همچنین با توجه‌ به نیاز و توانایی کودک در انتخاب لیوان‌های نی‌­دار و بدون نی نیز توجه داشته باشید. هر زمان که به آسانی از لیوان‌های نی‌دار استفاده کرد، سراغ لیوان‌های آموزشی بروید.

0
پستانک های ارتودنسی فیلیپس اونت

پستانک های ارتودنسی فیلیپس اونت

پستانک های ارتودنسی فیلیپس اونت یکی از بهترین پستانک های موجود در بازار می باشد که با چگونگی تکامل و طراحی آن آشنا می شویم  

0
7 تا از بهترین شیشه شیر های موجود

7 تا از بهترین شیشه شیر های موجود

در این ویدئو قصد داریم برای شما 7 تا از بهترین شیشه شیر های بازار از نظر کارشناسان را بررسی کنیم. این شیشه شیر ها همگی از نظر پزشکی و ساخت مورد بررسی قرار گرفته اند و مورد تایید قرار گرفته اند و اگر شیشه شیری در این لیست قرار ندارد مبنی بر مورد تایید […]

0
1 2 3 5

جدیدترین ویدیو ها

راهنمای خرید

نمایش همه